Planujesz wypożyczenie busa i nie wiesz jak to zrobić? Zobacz jak prosto zarezerwować busa na wynajem w naszej firmie!

Rezerwacja wynajmu busa jest niezwykle prosta i nie wymaga wiele czasu. Aby dokonać rezerwacji busa w naszej firmie wystarczy dosłownie minuta, procedura jest maksymalnie uproszczona, a sama rezerwacja jest niezwykle szybka.

Chcąc zarezerwować wynajem busa wystarczy bowiem do nas zadzwonić lub skorzystać z formularza rezerwacji dostępnego na naszej stronie. Rezerwując w ten sposób busa masz pewność, że w wybranym przez Ciebie miejscu i czasie będzie czekał nasz samochód. Nie musisz się jednocześnie martwić, że wczesna rezerwacja będzie nieodwracalna. Jeśli w międzyczasie zmienią się twoje plany, swoją rezerwację możesz odwołać bezpłatnie, wystarczy, że skontaktujesz się z nami, telefonicznie lub mailowo.

Warto też pamiętać, że z usługi wynajmu busów mogą skorzystać osoby w wieku od 25 lat posiadające co najmniej od roku prawo jazdy uprawniające do prowadzenia 9-osobowych busów, oraz drugi dokument ze zdjęciem (paszport lub dowód osobisty), a także kartę kredytową/debetową (karty bankomatow typu Visa Electron czy Mastercard Maestro nie są akceptowane).

Zobacz naszą ofertę wynajmu busa: Wynajem busów Kraków